בוטוקס בפנים

BOTOX – חלבון Botulinum Type A

בוטוקס

בוטוקס הינו החלבון הנפוץ ביותר בשימוש להפחתה של קמטי הבעה – במצח ובצידי העיניים. מטופלים מדווחים על שיפור ניכר במראה, בתחושה האישית, ובטחון חברתי לאחר טיפולים באזורים המאושרים לשימוש.
החלבון מאושר לשימוש על ידי מנהל התרופות האמריקאי FDA, והוא בטוח ויעיל בהעלמה או החלשות של קמטים במצב דינמי ובמצב סטטי בטיפולים חוזרים. לעתים יש צורך בהשלמה של חומרי מילוי (ראה להלן).
בטיפולים חוזרים היעילות עולה, וניתן לבצע את הטיפולים כל 4-6 חודשים. החלבון בטוח לשימוש, ותופעות לוואי סיסטמיות נדירות מאחר שהוא מועבר ישירות לשריר הפעולה. בהשוואה לטיפולים אחרים בוטוקס מהווה כ 75% מנתח השוק העולמי, והוא החלבון הנחקר והנבדק ביותר במאות רבות של מאמרים מדעיים.במקרים רבים ניתוחים אסתטיים יכולים לתת רק מענה חלקי לשינויים המופיעים עם הגיל, כמו כן ישנם מקרים בהם לא ניתן לבצע את הניתוחים מאחר שאינם נותנים מענה אופטימלי לבעיה אותה מציג המטופל.

פרופ׳ בן סימון, רופא עיניים, מומחה לרפואה אסתטית, מבצע כבר שנים רבות, טיפולים אסתטים סביב העין ובאזור הפנים, המקנים מראה רענן וצעיר ומטשטשים סימני עייפות וגיל.

הטיפולים כוללים החלשה / העלמה של קמטי הבעה, הרמה ומילוי של איזורים שונים בפנים: עיצוב מצח / גבות עפעפיים, עצמות לחיים, שפתיים, סנטר ולסת תחתונה. בנוסף הוא מבצע טיפולים מצעירי עור הפנים. הטיפולים יכולים לבוא במקום ניתוח, או כטיפול משלים לניתוח. הוא משתמש בחומרים בטוחים ביותר אשר מאושרים לשימוש על ידי מנהל התרופות האמריקאי FDA.
פרופ׳ בן סימון מדריך ומרצה בנושא שימוש בבוטוקס ובחומרי מילוי של חברות המובילות בתחום, ומשמש Trainer של חברת אלרגן העולמית (החברה המייצרת ומשווקת את חלבון הבוטוקס Botox-A). במסגרת ההדרכות הוא עובר הכשרות בחו״ל על ידי קובעי הדעה ומעביר סדנאות לרופאים מתחומים שונים בארץ ובחו״ל. הסדנאות כוללות הדגמה מעשית על מטופלות.